Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Márta

Është emri yt Márta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 87890 Márta's në Facebook. Pozicioni #1042
Kategoritë:
Komente nga MártaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Márta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Márta? Voto për emrin tënd