Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magdaléna

Është emri yt Magdaléna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Magdalena, Magdalone, Maighdlin, Machtelina, Magdalene, Magdelena, Magdalen, Magdolna
Vlerësimi:
4/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50640 Magdaléna's në Facebook. Pozicioni #1640
Kategoritë:
Komente nga MagdalénaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magdaléna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magdaléna? Voto për emrin tënd