Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbër

Është emri yt Arbër? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arber, Arpiar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arberie
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Bibi, Abi
Emrat e vëllezërve:Sijon
Emrat e motrave:Elda, Edona
Facebook:

+/- 4780 Arbër's në Facebook. Pozicioni #10571
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Arbër


Arbër ( 11 vjeç) 2016-12-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbër? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbër? Voto për emrin tënd