Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klára

Është emri yt Klára? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kesler, Keller, Kylar, Keiler, Kalari, Klaar, Kyler, Keyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klara, Klari, Kalare, Klaara, Klary, Kayllara, Kalara, Kolora
Vlerësimi:
4/5
yje 182 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 180 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 177 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11550 Klára's në Facebook. Pozicioni #5261
Kategoritë:
Komente nga KláraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klára? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klára? Voto për emrin tënd