Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisa.
Është emri yt Elisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Variante:Elaisa, Elisha, Elissa, Eliza
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Lisa, Eli, Jo, Isa, Po, Ciljeta, Like, Lis, Eliza, Ela, Esi, Melis, Lesa, Elio, Lice, Elica, Liza, Lise, Lili
Emrat e vëllezërve:Adhurim, Justin, Ylli, Ermin, Emir, Fabjo, Albert, Sindra, Genti, Florand, Leonard, Ergys, Elis, Elidon, Emiljano, Albin, Qlirim, Suard, Rrezon, Alois, Ervis, Fami, Beni, Butrint, Julian, Florjan, Endi, Enerd, Eurel, Enio Më shumë emra
Emrat e motrave:Elsa, Altina, Eliza, Elona, Elda, Klea, Venera, Ezana, Rovena, Elia, Jo Nuk Kam, Jo Nuk Mam, Mikela, Fitore, Fatjona, Delisa, Irisi, Ana, Sara, Tushe, Ambra, Artiola, Griselda, Marsida, Ejona, Chloe, Jonida, Po Kam, Viola, Gresa Më shumë emra
Facebook:

+/- 95890 Elisa's në Facebook. Pozicioni #981
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Popullore çek emrat - Popullore fund emrat - Top 100 italian emrat - Popullore danez emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore francez emrat
Komente nga Elisa


Elis 2016-02-23
Kush eshte domethenja e emrit Elis
Elisa ( 18 vjeç) 2016-06-24
me pelqen shume dhe me vjen mire qe kam kete emer
Elisa ( 30 vjeç) 2016-08-02
j
Elisa ( 18 vjeç) 2016-10-12
Shume i vecante
Elisa ( 19 vjeç) 2017-01-12
jo
Elisa ( 23 vjeç) 2017-02-10
jo
Elisa ( 2 vjeç) 2017-03-16
Shum i bukur vajza ime e ka emri me i bukur per mua
Elisa ( 19 vjeç) 2017-03-28
joh
Ideal 2017-04-08
a mund te me tregoni qfar do te thot emri ideal
Elisa ( 22 vjeç) 2017-05-09
eshte shum terheqes
Elisa ( 10 vjeç) 2017-10-19
Jo.
Fatlinda ( 14 vjeç) 2017-12-17
Love this name hahah
Elisa ( 17 vjeç) 2018-01-10
Eshte shum emer i mir.E pelqej shum
Elisa ( 26 vjeç) 2018-02-14
Me pelqen
Elisa ( 16 vjeç) 2018-04-09
eshte tjesht *super*
Elisa ( 14 vjeç) 2018-06-10
Po
Jan disa mesues qe ma komentojn emrin me thoj pse e ki kete emer qfar kuptimi ka,e ki emrin pa kuptim e shum qera te tjera
Elisa ( 6 vjeç) 2018-09-06
shum i bukur emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisa? Voto për emrin tënd