Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana

Është emri yt Ana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Nana, Anamarija
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:123, 12, 11, Anushja, Ana
Emrat e vëllezërve:Joan, Andi
Emrat e motrave:Liam, Gentiana, Anjeza, Emanuela, Armela, Danijela, Flávia, Elsa, Antonetta, Elisa, Eva
Facebook:

+/- 455850 Ana's në Facebook. Pozicioni #233
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 3 shkronja - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore francez emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore slloven emrat
Komente nga Ana


Ana ( 17 vjeç) 2019-03-24
jk
Ana ( 15 vjeç) 2019-07-05
me pelqen shummmmm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana? Voto për emrin tënd