Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jo.
Është emri yt Jo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza, Jessica
Vlerësimi:
4/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Jo, Lili, Lila, Lil
Emrat e vëllezërve:Henrik, Ansi, Dion, Renald, Arlind, Ersi, Zija, Harli, Kian, Miran, Matin, Klevis, Rey, Adhurim, Elian, Enis, Altin, Ervis, Rian, Lorik, Orik, Leon, Amarildo, Troi, Siar, Dilan, Elsa, Endrit, Amir, Marko Më shumë emra
Emrat e motrave:Alesia, Kejsi, Elsa, Leonita, Gresa, Amina, Alina, Donika, Antea, Elona, Erza, Erita, Rita, Gerta, Rinesa, Fjolla, Jonila, Brisilda, Anisa, Diellza, Aleyna, Jara, Orhidea, Jetmira, Loran, Sibel, Erda, Ajlin, Erisa, Jona Më shumë emra
Facebook:

+/- 308065 Jo's në Facebook. Pozicioni #366
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 2 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 2 shkronja - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat popullore djalë në Belgjikë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga Jo


Bleona ( 17 vjeç) 2016-06-18
Emri im e ka origjinen nga japonia dhe ka kuptime te medha per mua ,
cdo njeri duhet te ndihet krenar me emrin e tij
Jo ( 2 vjeç) 2017-08-31
Dua te di kuptimin e emrit care domethënie ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jo? Voto për emrin tënd