Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonard

Është emri yt Leonard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Lenard, Lennart, Lennard, Leonhard, Linard, Lummert, Lamherto, Lamorat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonarda, Lēnerte, Lenny Wiarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nardi, Leo, Kembethati
Emrat e vëllezërve:Astrit
Emrat e motrave:Arsela, Kida, Leonita, Leonora, Ledi, Elsa, Elisa, Leuarta
Facebook:

+/- 127385 Leonard's në Facebook. Pozicioni #763
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 7 shkronja - Popullore rumun emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore shqiptar emrat - Popullore Swahilian emrat - Popullore rumun emrat boy - Emrat popullore në Rumani - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga Leonard


Leonard ( 18 vjeç) 2016-04-29
Nona fare

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonard? Voto për emrin tënd