Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorik

Është emri yt Lorik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux, Lorcc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Liki, Jo, Oli, Lo, Lowrik, Lori
Emrat e vëllezërve:Arian, Jo, Etrit, Laurat, Lorend, Aurel, Enis, Milot, Donat, Po
Emrat e motrave:Lorena, Nihal, Jo, Eda, Lorina, Festina, Flaka, Aulona, Sara, Adea, Po
Facebook:

+/- 1105 Lorik's në Facebook. Pozicioni #31786
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Francë - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat popullore në Maqedoni
Komente nga Lorik


Lorik ( 2 vjeç) 2018-10-20
Permbajtja e Emrit Lorik
Lorik ( 2 vjeç) 2018-10-20
Permbajtja e Emrit Lorik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorik? Voto për emrin tënd