Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elsa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elsa.
Është emri yt Elsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
5/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 108 vota
Pseudonime:Jo, Ela, Esa, Esi, Elza, Elsushe, Elisa, Erza, Eli, Elsii, Elca, Elsi, Bufi, Luze, Rrushe, Kaloj, Shimsho, Elda, Zejnepe, Leci Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Ersel, Jo, Leon, Elvis, Diari, Eduart, Agron, Blend, Flori, Bashkim, Nuk Kam Vëlla Binjak, Ardi, Rinis, Qendrim, Endrit, Elton, Eroll, Benet, Albert, Enes, Leonard, Elsi, Ajan, Diar, Paulo, Eltris, Fatjon, Mondial, Ergys, Eldi Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Ilva, Elisa, Elda, Elsa, Reina, Suela, Elmira, Vlera, Eliza, Elvana, Linda, Helga, Eltina Gashi, Sara, Elvira, Erona, Dea, Anisa, Bleona, Gresa, Tringa, Eltina, Olta, Rinesa, Elza, Edona, Erina, Elma, Florida Më shumë emra
Facebook:

+/- 76220 Elsa's në Facebook. Pozicioni #1162
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 fa emrat - Top 100 turk emrat - Top 100 arab emrat - Popullore fa emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore turk emrat - Popullore Thai emrat - Popullore arab emrat
Komente nga Elsa


Elsa ( 15 vjeç) 2016-02-16
Jo
Elsa 2016-04-16
Mendoj se eshte kot fare
Elsa ( 11 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 11 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 11 vjeç) 2016-04-28
Jo
Elsa ( 11 vjeç) 2016-05-05
Une jam shum e gezuar me emrin tim Elsa
Elsa ( 19 vjeç) 2016-06-13
Jo
Elsa ( 34 vjeç) 2016-06-28
Jo
Elsa ( 15 vjeç) 2016-07-06
nqan si te frozeni
shum i bukur
emer qe del nga elisaveta
emer i pershtacem me ty
Elizabeta ( 22 vjeç) 2016-07-18
Elsa emer i bukur
Elsa ( 19 vjeç) 2016-07-22
Eshte emer i mire
Elsa ( 19 vjeç) 2016-07-22
Eshte emer i mire
Elsa ( 19 vjeç) 2016-08-18
dua te di Kuptimin e emrit tim
Elsa ( 22 vjeç) 2016-08-18
Me pelqen shume emri im
Elsa ( 8 vjeç) 2016-10-05
Me pelqen shum po kuptimin se di
Elsa ( 27 vjeç) 2016-12-22
Kam emrin me te mrekullushm .
Elsa ( 15 vjeç) 2017-01-02
Jo
Elsa ( 17 vjeç) 2017-01-12
Jo
Elsa 2017-01-31
Une me emrin tim dua qe ta kuptoj se me kë dua te martohem
Elsa ( 14 vjeç) 2017-02-13
emri im eshte shume i bukur
Elsa Eshte Emër Modern Dhe Kam Shum Dēshir Ti A Kuptoj Kuptimin ( 2 vjeç) 2017-03-13
Elsa është një emër modern dhe shum i bukur unë kam shum dëshir tia mesoj kuptimin
Elsa 2017-04-07
Me pelqen shum
Elsa ( 34 vjeç) 2017-04-12
jo
Elsa ( 14 vjeç) 2017-06-17
Emri Im me pelqen sepse eshte shum i bukur dhe dua tja gjej kuptimin
Elsa ( 10 vjeç) 2017-10-20
Jo
Elsa ( 15 vjeç) 2017-11-05
Eshte nje emer I bukur por dua tia di kuptimin
Elsa ( 110 vjeç) 2018-01-14
Une qe e kam emrin dalina qe kuptimi i tij eshte emer i moçem nuk e di se a është një emer i mirë e Albanitë a e ka domethonjen e mirë .
Elsa ( 110 vjeç) 2018-01-14
Une qe e kam emrin dalina qe kuptimi i tij eshte emer i moçem nuk e di se a është një emer i mirë e Albanitë a e ka domethonjen e mirë .
Elsa ( 30 vjeç) 2018-02-15
Emri im eshte emer Suedez dhe me pelqen shume
Elsa ( 13 vjeç) 2018-07-25
Ma ngatrrojn me emrin elza
Elsa ( 13 vjeç) 2018-07-25
Ma ngatrrojn me emrin elza
Elsa ( 11 vjeç) 2018-07-26
Jo nuk kam koment sepse emri im me pelqen shum dhe mendoj se nuk kam nevoje per koment
Elsa ( 31 vjeç) 2018-07-27
Jo
Elsa ( 21 vjeç) 2018-08-12
fakju
Elsa ( 12 vjeç) 2018-10-07
Dua te di domethenjen
Elsa ( 12 vjeç) 2018-10-07
Dua te di domethenjen
Elsa 2018-12-08
Ku ka me banu
Elsa ( 16 vjeç) 2018-12-25
dua te di per prejardhjen e emrit tim
Elsa ( 13 vjeç) 2019-01-31
Emer perfekt
Elsa ( 9 vjeç) 2019-02-16
Esht i shkurter
Elira ( 17 vjeç) 2019-02-20
Dua te di kuptimin e emrit tim
Elsard ( 12 vjeç) 2019-02-21
emri elsa shum i thjesht e i bukur
Elsa ( 16 vjeç) 2019-03-07
jo
Elsa ( 17 vjeç) 2019-03-15
E pelqej eshte modern
Elsa ( 12 vjeç) 2019-03-22
Mua shum me pelqen emri im nuk dua ta ndrroj asnjeher por dua kuptimin e emrit ta di
Elsa ( 18 vjeç) 2019-05-04
NO COMMENT
Elsa ( 1 vjeç) 2019-05-21
Thjesht me ka pelqyer
Elsa ( 0 vjeç) 2019-06-29
Jo thjesht perkthimi i mir
Elsa ( 17 vjeç) 2019-07-07
skam
Elsa ( 14 vjeç) 2019-07-28
Dua te di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elsa? Voto për emrin tënd