Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diellza

Është emri yt Diellza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dalys, Dillis, Dolius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deliza, Deliz, Delisa, Delicia, Dallis, Dalis, Dulcy, Dulce
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Jo, Dexi, Dredhza, Dexa, Dex, Dezi, Diza, Dexy, Duqe, Dezzy, Djellzushe, Dez, Ellza, Deza, Dizi, Dida, Didi, Elza, Dellza, Xhellza Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam Vella Binjak, Nuk Kam, Valbon, Drilon, Dren, Jo, Redon, Florian, Ndriqim, Desart, Eli Fati, Zejnulla, Yll, Nuk, Diamant, Fidan, Petrit, Astrit, Granit, Altin, Rion, Ridvan, Jo Nuk Kam Vella Bin Jack, Leonisi, Denisi, Ahmed, Bajram, Bejtush, Albin, Qendrimi Më shumë emra
Emrat e motrave:Dafina, Nuk Kam, Samire, Saranda, Yllka, Erza, Fatime, Fatlinda, Drenusha, Urtina, Hata, Jo, Gentiana, Gresa, Agnesa, Lona, Elsa, Donesa, Ibadete, Kimete, Eglantina, Anjeza, Eduart, Elda, Arta, Leonita, Dijamina, Jetmira, Albion, Dea Më shumë emra
Facebook:

+/- 870 Diellza's në Facebook. Pozicioni #37821
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Mali i Zi
Komente nga Diellza


Diellza ( 18 vjeç) 2016-02-05
jo
Diellza ( 18 vjeç) 2016-04-06
jo nuk kam
Diellza ( 17 vjeç) 2016-08-12
dua ta di kuptimin e emrit tim
Djellza ( 3 vjeç) 2016-11-05
Une jame nje vajze 10 vjeqare dhe e dua shume artin.
Diellza ( 17 vjeç) 2016-12-06
cili esht kuptimi i emrit tim
Diellza ( 19 vjeç) 2017-01-25
dua te di kuptimin e emrit tim
Diellza ( 17 vjeç) 2017-08-08
po më pëlqen
Diellza 2017-11-07
Esht shum i bukur
Diellza ( 17 vjeç) 2018-01-13
dua ta di origjinen e emrit tim : diellza
Diellza ( 19 vjeç) 2018-05-05
Dua ta di kuptimin e emrit tim
Diellza ( 21 vjeç) 2018-07-02
Jo
Diellza ( 16 vjeç) 2018-08-22
Jam krenar me emrin tim ❤️❤️
Diellza ( 20 vjeç) 2018-08-29
Kam emrin me te bukurin
Diellza ( 19 vjeç) 2018-10-09
Qfar kuptimi ka?
Diellza ( 16 vjeç) 2018-11-03
Eshte emer i bukur rrezatues
Diellza ( 13 vjeç) 2018-11-22
Mua më pelqen emri im.
Por dua te di kuptimin e emrit tim.
Diellza ( 21 vjeç) 2018-12-20
Emer i bukur
Diellza ( 17 vjeç) 2019-01-24
Qfarë kuptimi ka emri im
Diellza ( 19 vjeç) 2019-01-30
Vetem dua ta di a e kam emrin fetar musliman ?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diellza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diellza? Voto për emrin tënd