Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gresa

Është emri yt Gresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica, Gargi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Jo, Gesa, Esa, Esa, Ge, Geca, Po, Ceca, Gia, Gresa, Rrusho, Geka, Resa, Gres
Emrat e vëllezërve:Jo, Skam, Gentrit, Diamant, Astrit, Petrit, Getrit, Gentijani, Noar, Islam, Ermir, Elvis, Sajmond, Blendi, Olgert, Albijon, Grentrit, Gentjon, Geart, Elvir, Alind, Lum, Enis, Andi, Qefser, Taulant, Engjell, Genis, Gent, Altin Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Evelina, Agnesa, Greta, Rinesa, Rina, Diellza, Djellëza, Nuk Kam, Ereza, Saranda, Sihana, Bleona, Elsa, Emi, Aimane, Elhame, Elisa, Era, Ela, Jetmira, Gentiana, Arlinda, Andolina, Artjola, Elon, Tringa, Sara, Aldina, Erina Më shumë emra
Facebook:

+/- 1520 Gresa's në Facebook. Pozicioni #25176
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Kanadë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Shqipëri
Komente nga Gresa


Gresa 2016-07-14
Jo vetem emri me pelqen shum
Gresa ( 19 vjeç) 2016-10-26
Kam shum pak informata rreth emrit tim
Gresa ( 18 vjeç) 2016-12-12
Cfare kuptimi ka??
Gresa ( 22 vjeç) 2017-03-31
jo
Gresa ( 39 vjeç) 2017-06-03
Jo skam komente
Gresa ( 13 vjeç) 2017-06-18
jo
Gresa ( 19 vjeç) 2018-01-21
Vetëm dua ta di dmth e emrit tim
Gresa ( 15 vjeç) 2018-01-23
Rrushi qe fillon te pjeket
Gresa ( 27 vjeç) 2018-01-27
Gresjeta eshte emri im,shkurt me therrasin Gresa
Gresa ( 27 vjeç) 2018-03-16
Kuptimi emrit Gresa
Gres = rrush i pa pjekur , Gres eshte fjale shqipe.
Gresa= mbretereshe ilire
Gresa ( 14 vjeç) 2018-04-02
JO
Gresa ( 24 vjeç) 2018-05-21
Shum i mir
Gresa ( 23 vjeç) 2018-06-21
Jo
Gresa 2018-10-10
jo
Gresa 2018-10-29
jo
Gresa ( 22 vjeç) 2019-01-13
jo
Gresa ( 22 vjeç) 2019-02-10
Thjesht do doja nje emer pak te ket nje shkurtimes, dhe te duhet me i lezetshem kur te me therrasin koleget,shokt/shoqet cili eshte propozimi juaj
Gresa ( 22 vjeç) 2019-02-10
Thjesht do doja nje emer pak te ket nje shkurtimes, dhe te duhet me i lezetshem kur te me therrasin koleget,shokt/shoqet cili eshte propozimi juaj
Gresa ( 14 vjeç) 2019-04-27
dua te di domethenjen e emrit tim
Gresa ( 15 vjeç) 2019-04-28
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gresa? Voto për emrin tënd