Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elda.
Është emri yt Elda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hild
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta, Elthia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Jo, Eda, Eldushe, Ela, Lop, Eldusheee, Eld, Leçe, Palluqe, Mashtruese, Bishe, Dudushee, Nona Mashtruses, Dudushe, Eldwshja, Eldush, Nuk Kom, Eldushi, Jellda, E Embla Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Indrit, Olti, Jo, Ervin, Po, Robert, Alex, Erion, Arber, Ronald, Genti, Rildi, Andi, Alper, Altini, Amar, Edon, Eduart, Eldar, Eldi, Edi, Elid, Elison, Priam, Fidan, Gediz, Erjon, Besmir, Blerim, Blin Më shumë emra
Emrat e motrave:Elsa, Po, Erjona, Elisa, Armonela, Elida, Fatjona, Adela, Luna, Nejla, Dea, Elma, Mida, Rinesa, Jada, Jo, Erza, Diellza, Ledushe, Lela, Emelda, Elona, Elmedina, Zyhra, Aferdita, Diora, Juliana, Edita, Jonila, Aulona Më shumë emra
Facebook:

+/- 10710 Elda's në Facebook. Pozicioni #5615
Kategoritë: - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Turqi
Komente nga Elda


Elda ( 24 vjeç) 2015-11-04
Dua te di qfar kuptimi ka emri im
Elda
Kisha pas deshir nese ka mundesi mem tregu nese e dini
Elda ( 14 vjeç) 2016-01-18
Jo
Elda ( 18 vjeç) 2016-04-29
Eshte shume i shkurter
Elda ( 15 vjeç) 2016-06-14
jo nuk kam
Elda ( 14 vjeç) 2016-08-12
dua ta di demethenjen e emrit elda
Elda ( 3 vjeç) 2016-08-28
Dua ta di kuptimin
Elda(17Vjec) ( 20 vjeç) 2016-09-10
Dua te di ckuptim ka ky emer
Elda ( 3 vjeç) 2016-09-10
Dua te di ckuptim ka ky emer
Elda 2016-11-27
cfare kuptimi ka
Elea ( 13 vjeç) 2017-01-02
kuptimi i emrit elea
Elda ( 18 vjeç) 2017-01-28
Nuk e Di qkuptim ka por me pelqen si emer eshi I bukur dhe I thjesht
Elda ( 15 vjeç) 2017-03-21
Dua te di se qfar do te thot ky emer
Elda ( 17 vjeç) 2017-05-04
I bukur
Erika ( 13 vjeç) 2017-05-09
Qfar kuptimi ka
Elda ( 17 vjeç) 2017-05-22
Cfar kuptimi ka emri im
Elda ( 17 vjeç) 2017-05-22
Cfar kuptimi ka emri im
Elda ( 102 vjeç) 2017-06-09
Jo
Elda ( 21 vjeç) 2017-10-04
Thone emer Italian..
Doriana ( 2 vjeç) 2017-10-08
Qfar kuptimi ka Doriana
Elda ( 20 vjeç) 2017-10-09
DO DOJA TE DIJA KUPTIMIN
Elda ( 20 vjeç) 2017-10-09
KUPTIMIN E EMRIT DUA TE DIJ
Elda ( 17 vjeç) 2017-10-15
Ky esht nje emer tipik shqiptar i shkurter dhe i bukur.
Elda ( 19 vjeç) 2018-01-19
Emer shumm i bukur dhe modern
Elda ( 1 vjeç) 2018-02-07
Kuptimin dua ta di
Elda 2018-03-01
cfare kuptimi ka emri Elda
Elda 2018-03-10
Shum emer I buker
Saldina ( 12 vjeç) 2018-04-22
Dua ta di emri saldina qfar domethënë
Elda 2018-08-19
Shum i bukur
Elda ( 15 vjeç) 2018-08-30
Jo
Elsa 2018-10-07
Dua te di qfar domethanje ka emri elsa
Elsa 2018-10-07
Dua te di qfar domethanje ka emri elsa
Elda ( 15 vjeç) 2019-01-12
Jo nuk kam
Elda ( 16 vjeç) 2019-02-21
Po komenti im eshte ?Çfare domethenje ka emri im ??
Elda ( 10 vjeç) 2019-05-22
po emri ime mua me pelqen shum por dua te dia qfar domethanje ka emri im pasi qe jam shum kurreshtare ta di
Eda ( 14 vjeç) 2019-05-23
Cfare kuptimi ka emiri eda
Eda ( 14 vjeç) 2019-05-23
Cfare kuptimi ka emiri eda
Elda ( 11 vjeç) 2019-07-16
thjesh me pelqen shum
Ensard ( 13 vjeç) 2019-08-22
Qfar kuptimi ka emri ensard

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elda? Voto për emrin tënd