Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chloe

Është emri yt Chloe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Cal, Clay, Coliu, Chilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli, Ceyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 140 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 126 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 126 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elisa
Facebook:

+/- 218685 Chloe's në Facebook. Pozicioni #468
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 1 rrokjen - Popullore arab emrat - Popullore francez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore anglisht emrat - Emrat popullore në Liban - Emrat popullore në Izrael - Emrat popullore në Kanadë - Popullore Tagalogisht emrat
Komente nga ChloePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chloe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chloe? Voto për emrin tënd