Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Mirë se vini në emra-bebesh.ʍ.com!
Këtu ju do të gjeni informacione interesante në lidhje me mbi 100.000 emra! Të tilla si kuptimi, origjina dhe popullariteti i emrit tuaj.
A jeni duke kërkuar për një emër të bukur për fëmijën tuaj? Atëherë ky është vendi i duhur. emra-bebesh.ʍ.com është websajti më i plotë i emrave te bebeve në botë!

Browse names by letter

A
Komentet e fundit
Emanuela22-07
Me behet qefi qe kam kete emer sepse eshte i bukur dhe ka mundesi shkurtimi si Ela,Ema,Manu,Manuela,Nela etj...
Eleana22-07
Shpetimi i jetes time.
Amra21-07
Po emri im eshte i bukur
Migena21-07
Ka origjine greke. Jam e lumtur per kete sepse kam lindur ne greqi
Albiona21-07
Emri im eshte nje emer shume I vecante qe mbart 3 shkronjat e para Alb qe eshte shiperia kush e degjon nga te huajt kete vejne re me shume edhe thone uaa sa emer I bukur si te thuash shqiperia ...kete emer ma ka vendosur babi ...vertet nje emer I vecant .
Albiona21-07
Emri im eshte nje emer shume I vecante qe mbart 3 shkronjat e para Alb qe eshte shiperia kush e degjon nga te huajt kete vejne re me shume edhe thone uaa sa emer I bukur si te thuash shqiperia ...kete emer ma ka vendosur babi ...vertet nje emer I vecant .
Adisa20-07
Dua shum qe t'ia di domethenien e emrit tim.
Geralda19-07
Asgje mua me plqen shum ermi im
Leonit19-07
Qfare domethenje ka emri im
Rita18-07
eshte emer jasht zakonisht i bukur
Shpresa17-07
Thjesht me jep shprese.
Melos17-07
Popullsi
Anxhela17-07
po emri imr mr plqen shum
Kushtrim16-07
Çfare dmthenie ka emri im
Elda16-07
thjesh me pelqen shum
Alesia15-07
i shpifur
Shpresa13-07
Jo thjesht emer.
Klea13-07
Kuptimi i emrit tim??
Rajan13-07
A asht emer musliman
Doruntina13-07
Është vertet emer teheqes
Migena 9-07
Di qe ka origjine greke. Jam e lumtur per kete sepse kam lindur ne greqi
Dion 9-07
Aspak. Uk me pelqen emri Dion
Ansi 7-07
dua te di kuptimin e ketij emri
Elsa 7-07
skam
Edisa 6-07
Emer shum i bukur
Laura 6-07
Emri im me pelqen shummm falenderoj familjen qe ma vuri ket emer
Elona 5-07
I falenderoj prinderit qe me pagezuan me ket emer kaq te bukur.
Elona 5-07
I falënderoj prinderit per emrin qe me kan vën jam shum e lumtur qe me pagezuan me emrin Elona dhe mund te mburrem me emrin qe mbaj
Ana 5-07
me pelqen shummmmm
Edlin 2-07
Eshte nje emer shume i bukur ,unik dhe shume i vecante.Gjithmone marr komente pozitive per emrin dhe pse ne fillim kan pak veshtirsi me shqiptimin
Donika 2-07
Asnje koment
Arberita30-06
eshte shume emer i mire por pak i veshtire emri im eshte shum i vjeter dhe nuk ka kuptim por stergjyshja ime ma ka vene
Olisa30-06
une deri tani se kam ditur kuptimin e emrit tim por nuk me pelqen se vetem nje zot eshte e ai eshte allahu e emri im ka kuptimin zot
Franko30-06
Pershendjetje une jam franko dhe jam 20 vjec Mua me pelqen shume emri I'm
Asja30-06
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Asja30-06
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Asja30-06
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Migena30-06
Emer i bukur,jo shume i vecante pasi 3004 veta e kane ne shqiperi
Elsa29-06
Jo thjesht perkthimi i mir
Ervis28-06
Si është historia e emrit tim