Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sara

Është emri yt Sara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:sjar
Variante:Saartje, Sally, Sari, Sarika, Sarike, Sarina, Sary, Sottje, Zarah
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya, Sarai
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Jo, Tata, Vagabonde, Coli
Emrat e vëllezërve:Saidi, Abbas, Uthman, Kristi, Sardi, Lorik, Ismail, Genc, Xhemo, Jusuf, Leonel, Gledisi, Geni, Samir, Albin, Jetmir, Isa, Muhamed
Emrat e motrave:Sara, Lejla, Rovena, Enxhi, Elsa, Me Ka Vdekur, Tara, Anisa, Nurije, Antea, Gresa, Sabi, Alesia, Erblina, Egzona, Eliana, Megi, Sylvia, Madona, Matilda, Kozeta, Sare, Anesa, Zejnep, Anum, Gabriela, Hana, Deborah, Behije, Ledi Më shumë emra
Facebook:

+/- 1032760 Sara's në Facebook. Pozicioni #82
Kategoritë: - Emrat biblikë - Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat - Top 100 fund emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 danez emrat - Popullore grek emrat - Top 100 suedez emrat
Komente nga Sara


Sara ( 17 vjeç) 2015-12-04
Emri im me pelqen shume dhe eshte i vecante .Sara do te thote :princeshe e kombit
Sara 2015-12-26
Gazmore,e lumtur,lumturi
Sara ( 18 vjeç) 2017-05-02
Emer Super si un
Sara ( 13 vjeç) 2017-06-13
Jam shum e kenaqur me emrin tim
Sara ( 16 vjeç) 2019-02-28
emer princeshe,me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sara? Voto për emrin tënd