Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rita.
Është emri yt Rita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margherita
Variante:Ryta
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Rudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie, Reuth
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Jo, Ita, Rito, Ritushe, Riti
Emrat e vëllezërve:Agon, Rinor, Redon, Blini, Zgjim, Risi, Diellzon, Ardit, Rian
Emrat e motrave:Besarta, Besnike, Drilona, Nazife, Fiona, Hana, Rina, Lea, Danijela, Albiona, Rinesa, Versa, Elsa, Nisa, Rolanda, Arberesha, Arieta, Lirigzona
Facebook:

+/- 349515 Rita's në Facebook. Pozicioni #320
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore turk emrat - Popullore çek emrat - Popullore Thai emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 lituanez emrat
Komente nga Rita


Rita ( 15 vjeç) 2016-09-28
Jo
Rita ( 13 vjeç) 2016-10-12
mua me pelqen shume
Rita ( 22 vjeç) 2016-10-29
Emri im është shumë i bukurë
Rita ( 22 vjeç) 2016-10-29
Emri im është shumë i bukurë
Rita ( 15 vjeç) 2017-01-04
Vetem dua ta di se qfar nenkuptimi ka seper qdo njeri qe e kam vet per kete emer asnjeri nuk e dinte nenkuptimin e ketij emri
Rita ( 16 vjeç) 2017-05-25
Nuk e di domethenien
Rita 2017-11-29
emri Rita eshte emer internacional
katolik nese pyt dikush kshtu thuhet dhe esht nje zot shen rita qe luten dhe besojn ne te
Rita 2017-11-29
emri Rita eshte emer internacional
katolik nese pyt dikush kshtu thuhet dhe esht nje zot shen rita qe luten dhe besojn ne te
Rita ( 13 vjeç) 2018-04-08
Nuk e di domethenien!
Rita ( 15 vjeç) 2018-06-20
Emri ime eshte shume I bukur
Rita ( 15 vjeç) 2018-06-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rita? Voto për emrin tënd