Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nisa

Është emri yt Nisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Denis
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci, Nasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Anuar
Emrat e motrave:Doruntina, Rita
Facebook:

+/- 17055 Nisa's në Facebook. Pozicioni #3864
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore turk emrat - Popullore slloven emrat - Popullore rusisht emrat - Popullore hebraik emrat - Emrat popullore në Turqi - Emrat popullore në Tunizi - Popullore indonezian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore në Indonezi
Komente nga NisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nisa? Voto për emrin tënd