Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rina.
Është emri yt Rina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Rineke, Rini, Rinia
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni, Rianne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Jo, Rina, Ina, Nina, Rinushe, Lina, Rinesa, Fhj, Rina Balerina, Rinush, Rinka, Gh, Jgtujg, Riri, V, Përpi, G, Rinki, Rinuka, Rinna Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Rinor, Roni, Gvvvbjj, Leart, Vhhh, Rejan, Renon, Rigon, Ali, Mentor, Erblin, Jo, Ronaldo, Hysni, Andi, Afrim, Avni, Tasip, Ermal, Muhamed, Engjell, Griseldi, Ridoni, Rindriti, Anik, Kreshnik, Avdi, Ram
Emrat e motrave:Rinora, Rina, Doruntina, Gresa, Bardha, Dafina, Drenusha, Elsa Avdiu, Rita, Rejna, Ina, Eranda, Nevrije, Florentina, Donika, Evelina, Lea, Aurela, Diellëza, Rinesa, Jo, Saranda, Mimoza, Naile, Nurije, Enkela, Kanita, Riona, Griselda, Elsa Më shumë emra
Facebook:

+/- 84485 Rina's në Facebook. Pozicioni #1079
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Popullore rumun emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore suedez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore hebraik emrat
Komente nga Rina


Rina ( 15 vjeç) 2015-12-23
Eshte nje emer i lehte dhe nuk kam shum fjale per te
Rina ( 15 vjeç) 2015-12-23
Eshte nje emer i lehte dhe nuk kam shum fjale per te
Rina ( 23 vjeç) 2015-12-27
Nuk kam koment
Rina ( 19 vjeç) 2016-02-14
Me pelqen emri im
Saranda ( 9 vjeç) 2016-05-21
mua me pelqen shum emri rina sepse esht me pak shkronja por me nje kuptim shum te bukur
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 15 vjeç) 2016-07-18
jo
Rina ( 17 vjeç) 2016-10-16
Jo skam asgje
Rina ( 22 vjeç) 2017-01-02
jo
Rina 2017-05-27
X
Rina ( 26 vjeç) 2017-06-21
asnjeher nuk e gjej domethenjen e emrit time.
Rina ( 17 vjeç) 2017-06-28
kuptimin
Legjend ( 18 vjeç) 2017-06-28
e dua emrin rina shummmm edhe nje vajz me ket emer
Rina ( 18 vjeç) 2017-07-03
jo
Rina ( 11 vjeç) 2017-09-26
Eshte shume i bukur por nuk e di prejardhjen
Rina ( 11 vjeç) 2017-09-26
Eshte shume i bukur por nuk e di prejardhjen
Rina ( 20 vjeç) 2017-10-22
Emer me te mir ska
Rina ( 15 vjeç) 2017-12-21
Mua me pelqen shuumee emri imm
Rina ( 14 vjeç) 2018-02-25
Nuk me pelqen fare
Rina ( 19 vjeç) 2019-04-11
Jo
Rina ( 14 vjeç) 2019-06-22
eshte emer i mire por mjafte i perdorur dhe nuk jam aq shume e kenaqur
Rina 2019-06-22
deshiroj te di se qka domethene ky emer nuk eshte emer i keq por ka edhe shume me te mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rina? Voto për emrin tënd