Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albina

Është emri yt Albina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Albin
Variante:Альбина
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine, Alpana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Bina, Binush, Drenusha, Binki, Binka, Binaki, Arusha
Emrat e vëllezërve:Ledri Joni, Alban, Altin, Ardian Arian, Erich, Dionis, Albin, Muhamet, Fisnik, Armend, Lindi
Emrat e motrave:Tina, Astrit, Altina, Arieta, Anita, Doruntina, Dalina, Besa, Linda, Armela, Leonita, Diellza, Valbona, Valentina, Eralda, Adelina, Agnesa
Facebook:

+/- 6370 Albina's në Facebook. Pozicioni #8445
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore fund emrat - Popullore slloven emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Rusi - Emrat popullore në Serbia
Komente nga Albina


Albina ( 22 vjeç) 2016-05-31
Jo asnje koment po um pelqen shu
Albina ( 22 vjeç) 2016-05-31
Jo asnje koment po um pelqen shu
Albina ( 22 vjeç) 2016-05-31
Jo asnje koment po um pelqen shu
Albina ( 22 vjeç) 2016-05-31
Jo asnje koment po um pelqen shu
Albina ( 22 vjeç) 2016-05-31
Jo asnje koment po um pelqen shumm
Albina ( 16 vjeç) 2016-06-21
Eshte i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albina? Voto për emrin tënd