Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ersa

Është emri yt Ersa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Eureka, Erykah, Eryka, Eryca
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Rian
Emrat e motrave:Anela, Vilma
Facebook:

+/- 775 Ersa's në Facebook. Pozicioni #41188
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Ersa


Ersila ( 8 vjeç) 2017-09-21
cfar kujtimi ka emri Ersila
Ersa ( 16 vjeç) 2019-04-28
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ersa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ersa? Voto për emrin tënd