Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hana

Është emri yt Hana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hanaa
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 477 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 351 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 348 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 349 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 457 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 453 vota
Pseudonime:Rita, Loni, Hana, Hanush, Handa, Han
Emrat e vëllezërve:Erlon, Agon, Ylli, Florin, Azem
Emrat e motrave:Laurita, Rita, Sara, Mirie, Diella, Drita
Facebook:

+/- 68585 Hana's në Facebook. Pozicioni #1274
Kategoritë: - Emrat japoneze - Top 100 Thai emrat - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore çek emrat - Popullore Thai emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore sllovak emrat
Komente nga Hana


Hana ( 17 vjeç) 2016-05-23
emri im eshte i ripertrire nga emri i gjysesh dhe me pelqen shume sepse ka kuptimin e henes si vezulluese
Hana ( 17 vjeç) 2016-05-23
emri im eshte i ripertrire nga emri i gjysesh dhe me pelqen shume sepse ka kuptimin e henes si vezulluese
Hana ( 33 vjeç) 2016-12-28
Me pelqen emri e kam dhurate nga Nena ime, pastaj te gjithe femijet kemi ngjashmeri ne emer te gjithe jemi te ngritur deri ne qiell dhe perbyllet me motren me te vogel Drita.
Hana 2017-05-29
Emer shum i mir &

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hana? Voto për emrin tënd