Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurora

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurora.
Është emri yt Aurora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aure
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Jo, Rora, Po, Lola, Aura, Tortë, Lolë, Ror, Au, Arora
Emrat e vëllezërve:Ardit, Abidin, Arbnor, Laureta, Liridon, Olti, Auron, Popo, Ledrit, Lebdrit, Ilirjon, Ilirik, Reis, Albatrit, Nuk Kam, Ereza
Emrat e motrave:Bora, Alea, Migena, Rovena, Arta, Aurina, Adea, Joana, Fiona, Artiola, Aurita, Aulona, Nuk Kam, Artemisa, Arjeta, Eliana
Facebook:

+/- 48000 Aurora's në Facebook. Pozicioni #1704
Kategoritë:Emra latin - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore fund emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore italian emrat - Popullore lituanez emrat
Komente nga Aurora


Aurora ( 27 vjeç) 2016-07-31
Jo
Aurora ( 33 vjeç) 2017-01-03
Kuptimin e mrit tin
Aurora ( 12 vjeç) 2017-01-18
Aurora emer i shqipes
Aurora ( 23 vjeç) 2017-01-28
Rrezja e pare e diellit
Aurora ( 17 vjeç) 2017-05-27
Jo
Aurora ( 98 vjeç) 2017-07-01
fhsiykm nb
Aurora ( 22 vjeç) 2017-07-10
I pelqen gjdo kuj ne degjimin e par
Aurora ( 13 vjeç) 2017-10-02
I bukur, I veçantë,kuptimplotë etj.
Aurora ( 16 vjeç) 2017-11-07
Emri me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurora? Voto për emrin tënd