Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bora

Është emri yt Bora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bahir, Behar, Bori, Bor, Bour, Bray, Ber, Barrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bara, Brea, Bera, Bri, Bree, Bria, Briar, Brie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Kleant
Emrat e motrave:Mei, Aurora, Zhani, Stina, Jora, Alesia
Facebook:

+/- 9470 Bora's në Facebook. Pozicioni #6161
Kategoritë:Emrat hungareze - Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat - Popullore rumun emrat - Popullore turk emrat boy - Emrat popullore në Turqi - Popullore rumun emrat boy - Emrat popullore në Rumani - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Gjuha Afgane




Komente nga Bora



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bora? Voto për emrin tënd