Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatlinda

Është emri yt Fatlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feidhlimidh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Feidhlimidh
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Linda, Fati, Fata, Lila, Lindush, Lindushk, Rrushe
Emrat e vëllezërve:Elmedin, Isak, Fatlumi, Fatlum, Ramadan, Jo, Furkan, Fatlind, Muhamet, 2
Emrat e motrave:Diellza, Rrezarta, Gentjana, Jo, Sadije, Jetmire, Kushtrime, Antigona, Jehona, Kosovare, 2
Facebook:

+/- 210 Fatlinda's në Facebook. Pozicioni #106062
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Fatlinda


Fatlinda ( 18 vjeç) 2017-02-19
Kuptimi i emrit tim
Fatlinda ( 21 vjeç) 2017-06-03
Emri im eshte emer i perbashket me fjalen fatë
Fatlinda ( 21 vjeç) 2017-06-03
Emri im eshte emer i perbashket me fjalen fatë

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatlinda? Voto për emrin tënd