Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Megi

Është emri yt Megi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica, Menaka
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Jo, Meg, Egi, Meme, Megushe, Megi, Mgs, Morri, Guci, Mego, Rina 2, Megije, Mushi, Sukusum, Mogli I Xhungles, Megushw, Megisa, Karamele, Meglije, Megush Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Olsi, Enea, Majk, Mlevis, Mikus, Michel, Almearo, Ludovik, Elvis, Amarildo, Samuel, Meriton, Mergim, Merdian, Omer, Ibrahim, Marjo, Fabjo, Nevis, Brajan
Emrat e motrave:Faharie Armela, Bleona, Martina, Mejvis, Magdalena, Madalena, Stela, Glorja, Melisa, Marcela, Sara, Ajla, Kejsi, Nea, Erni Erisa
Facebook:

+/- 2855 Megi's në Facebook. Pozicioni #15809
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kroacia - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Megi


Megi ( 21 vjeç) 2016-07-03
Me pelqen.
Megi ( 15 vjeç) 2017-05-01
me pelqen emri im dhe dua te di kuptimin
Megi ( 13 vjeç) 2018-01-27
Emri Megi eshte me I bukuri ne bote
Megi 2018-01-27
Megi eshte Emer I vecante dhe I mrekullueshem❤❤❤❤
Irfanka ( 13 vjeç) 2018-02-23
me pelqen sepse eshte i bukur
Megi Emrie I Bukuuuuur 2018-04-30
Emri Im Megi me plq sh esht super
Megi ( 31 vjeç) 2018-06-21
Jm shum e lumtur per emrin qe km
Megi ( 15 vjeç) 2018-06-22
Me pëlqen si emer
Megi ( 14 vjeç) 2018-08-29
Jam e lumtur qe kam kete emer
Megi ( 14 vjeç) 2018-08-29
Jam e lumtur qe kam kete emer
Megi ( 21 vjeç) 2018-09-13
Kuptimin nuk ia di
Megi ( 26 vjeç) 2019-01-24
Emri Megi do te thote ‘Perle’ dhe eshte emer shume i vecante.
Megi ( 18 vjeç) 2019-02-10
Eshte nje nga emrat me te bukur'

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Megi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Megi? Voto për emrin tënd