Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adea

Është emri yt Adea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adia, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Dea, Adush, Deushe
Emrat e vëllezërve:Po Anton, Riton, Euron, Dori, Lorik, Ledi, Adonis, Agim, Arti
Emrat e motrave:Shehide, Euron, Makfirete, Arrita, Lorina, Oksi, Altina, Ines, Aurora, Adela
Facebook:

+/- 530 Adea's në Facebook. Pozicioni #54315
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Adea


Adea ( 23 vjeç) 2018-08-27
Jo
Adea ( 23 vjeç) 2018-08-27
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adea? Voto për emrin tënd