Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaltrina

Është emri yt Kaltrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Jo, Tina, Rina, Toshe, Katarina, Nina, Kaltroshe, Kiki, Kalin, Tinush, Po, Tin, Kalush
Emrat e vëllezërve:Erion, Klajdi, Jo, Dritlind, Dionis, Lindi, Musli, Dijon, Deon, Besjan, Debir, Rrezon, Bleron, Faton, Leo
Emrat e motrave:Fatime, Eliza, Altina, Deona, Ketir, Valentina, Pavarsie, Dorentina, Leona, Lauretta, Armela, Jo Skam, Skam Moter, Fjolla, Jo
Facebook:

+/- 2530 Kaltrina's në Facebook. Pozicioni #17254
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Mali i Zi - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri




Komente nga Kaltrina


Kaltrina ( 13 vjeç) 2017-07-05
Jo
Kaltrina ( 13 vjeç) 2017-11-09
UNE E KAM EMER TE BUKUR
Kaltrina 2018-02-21
Qfar domenthje ka?
Kaltrina ( 19 vjeç) 2018-05-30
jo
Kaltrina ( 18 vjeç) 2018-06-15
Cfare do te thot
Kaltrina ( 13 vjeç) 2018-07-11
ESHTE EMRI ME I BUKUR
Kaltrina ( 28 vjeç) 2018-07-25
Jo
Kaltrina 2018-10-26
Jo
Kaltrina ( 15 vjeç) 2019-03-20
kalter
Kaltrina ( 18 vjeç) 2019-07-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaltrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaltrina? Voto për emrin tënd