Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samanta

Është emri yt Samanta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 132 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 130 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 160 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 158 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Leandro, Bjorni, Luis, Endri
Emrat e motrave:Izabela, Amela, Alesia, Hegis, Brisilda
Facebook:

+/- 6440 Samanta's në Facebook. Pozicioni #8369
Kategoritë: - Emrat me 7 shkronja - Popullore çek emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat - Popullore letonisht emrat - Emrat popullore në Suedi - Popullore ukrainisht emrat - Emrat popullore në Poloni
Komente nga Samanta


Samanta ( 13 vjeç) 2017-05-05
dua te di cfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samanta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samanta? Voto për emrin tënd