Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luan

Është emri yt Luan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 137 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Alesia, Laureta, Leuarta
Facebook:

+/- 10080 Luan's në Facebook. Pozicioni #5900
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore Po emrat boy - Emrat popullore në Peru - Popullore polonisht emrat - Emrat popullore në Kubë - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Serbia
Komente nga Luan


Luan 2017-02-09
Qfar kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luan? Voto për emrin tënd