Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elizabeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elizabeth.
Është emri yt Elizabeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Variante:Beth, Bethan, Bettina, Bettine, Buffy, Eilis, Elisa, Elisavet, Elisaveta, Elisheba, Elizabetta, Elizaveta, Lissette, Lizbeth, Lizeth, Lizina, Yelizaveta, Jelisaveta
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 664 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 423 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 421 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 418 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 601 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 600 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1086335 Elizabeth's në Facebook. Pozicioni #75
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore turk emrat - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore italian emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore hungarez emrat
Komente nga ElizabethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elizabeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elizabeth? Voto për emrin tënd