Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Altina

Është emri yt Altina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alt
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini, Alldona
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Tina, Alt, Ina, Tinke, Altine, Kolegji Aab, Kriminalistik, Altushe, Police, Alta, Jo, Alti, Alto
Emrat e vëllezërve:Altijan, Ilirian, Rion, Jo, Leonis, Donart, Adriatik, Arxhend, Jo Nuk Kam, Gzim, Flogert, Drin
Emrat e motrave:Elisa, Anita, Albina, Ajla, Shermine, Fatjona, Shkurta, Leonora, Edona, Elvira, Kaltrina, Amra, Jo, Florin, Almedina, Lindita, Gresa, Tringa, Donika, Dhe Une Alti, Adelina, Adea, Jo Nuk Kam, Arbesa, Albion, Anila, Anes.
Facebook:

+/- 680 Altina's në Facebook. Pozicioni #45380
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - emrat Boy filluar me A - Popullore slloven emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Armeni - Emrat popullore në Kosovë
Komente nga Altina


Altina ( 16 vjeç) 2016-07-08
cila eshte prejardhja e emrit tim
Altina 2016-10-18
cili eshte kuptimi i emrit altina
Altina 2016-10-18
cili eshte kuptimi i emrit altina
Altina ( 16 vjeç) 2019-03-17
Jo
Altina ( 16 vjeç) 2019-03-17
Jo
Altina ( 17 vjeç) 2019-07-30
Une. mendoj qe emri im eshte i vjeter 10000 vjet dhe eshte ilir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Altina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Altina? Voto për emrin tënd