Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albert

Është emri yt Albert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Variante:Aberto, Alberta, Albertina, Albertine, Alhertine
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfred, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid, Ailbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 114 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 113 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 170 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 168 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Valmir, Atdhe, Altin, Selim
Emrat e motrave:Fiona, Verona, Xhensila, Qendresa, Xherjana, Anna, Elsa, Rolanda, Afrodita, Elisa, Anita, Arbesa
Facebook:

+/- 299745 Albert's në Facebook. Pozicioni #377
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Popullore danez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat boy - Emrat popullore në Rusi - Popullore danez emrat boy - Popullore Swahilian emrat
Komente nga AlbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albert? Voto për emrin tënd