Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amelia

Është emri yt Amelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amalia
Variante:Aimil, Amalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali, Amalia
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Bukuroshe, Ami, Mele, Meli, Amel, Melushe, Jo, Lia, Ela, Mamela, E Shkathet, Mia, Kamela, E Zgjuar, Karamele
Emrat e vëllezërve:Daisler, Enea, Jo, Stelio
Emrat e motrave:Rajsa, Emili, Sidorela, Raela, Emi, Jo, Ester, Liam, Kjara, Fioralba, Steisi
Facebook:

+/- 126485 Amelia's në Facebook. Pozicioni #776
Kategoritë:Emrat filluar me A - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore arab emrat - Popullore grek emrat - Popullore fund emrat - Popullore danez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore slloven emrat
Komente nga Amelia


Amelia ( 15 vjeç) 2017-01-18
shume shume shume i bkukur
Amelia ( 15 vjeç) 2017-06-03
Me perlqen shume dhe e dua shume emrin shume,njerezit e kane perdorur shume emrin tim dhe mua me pelqen.Jam e nderuar qe kam kete emer.
Amelia ( 8 vjeç) 2017-06-28
Esht shum I bukur
Amelia ( 18 vjeç) 2017-10-26
eshte emer shume i bukur dhe pelqehet nga nje pjes e shumices se vendit ka nje kuptim per mua eshte nje emer i embel si nje karramele mi piace
Amelia ( 12 vjeç) 2017-12-17
Me pelqen shume dhe e adhuroj,por kur ma ngatrojn nevrikosem
Amelia ( 12 vjeç) 2017-12-17
Me pelqen shume dhe e adhuroj,por kur ma ngatrojn nevrikosem
Amelia ( 5 vjeç) 2019-05-02
Me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amelia? Voto për emrin tënd