Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elias

Është emri yt Elias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elia
Variante:Elliot, Ellison, Ilja, Lyke
Djem me tinguj të ngjashëm:Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha, Elija
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 159 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 123 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 122 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 122 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elira
Facebook:

+/- 79330 Elias's në Facebook. Pozicioni #1133
Kategoritë:Popullore fund emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Emrat popullore maroken - Emrat popullore në Iran - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat boy - Popullore rumun emrat boy
Komente nga Elias


Elias ( 2 vjeç) 2017-10-03
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elias? Voto për emrin tënd