Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jason

Është emri yt Jason? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Iason
Variante:Iason, Jayson
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 138 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2578430 Jason's në Facebook. Pozicioni #8
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 arab emrat - Popullore Po emrat boy - Emrat popullore Twente - Popullore arab emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga JasonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jason? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jason? Voto për emrin tënd