Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janai

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janai.
Është emri yt Janai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2560 Janai's në Facebook. Pozicioni #17108
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JanaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janai? Voto për emrin tënd