Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Débora

Është emri yt Débora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Dover, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debora, Debra, Deborah, Devera, Devra, Debbra, Debbora, Debir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31630 Débora's në Facebook. Pozicioni #2351
Kategoritë:
Komente nga DéboraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Débora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Débora? Voto për emrin tënd