Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leane

Është emri yt Leane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2805 Leane's në Facebook. Pozicioni #16027
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga LeanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leane? Voto për emrin tënd