Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emilly

Është emri yt Emilly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 290 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 228 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 228 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 224 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 273 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 268 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2980 Emilly's në Facebook. Pozicioni #15298
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EmillyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emilly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emilly? Voto për emrin tënd