Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elienai

Është emri yt Elienai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Elienai's në Facebook. Pozicioni #215481
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ElienaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elienai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elienai? Voto për emrin tënd