Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alane

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alane.
Është emri yt Alane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2880 Alane's në Facebook. Pozicioni #15704
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alane? Voto për emrin tënd