Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Letícia

Është emri yt Letícia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 149 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74745 Letícia's në Facebook. Pozicioni #1184
Kategoritë:
Komente nga LetíciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Letícia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Letícia? Voto për emrin tënd