Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aylwin

Është emri yt Aylwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelwijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 605 Aylwin's në Facebook. Pozicioni #49299
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AylwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aylwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aylwin? Voto për emrin tënd