Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adam

Është emri yt Adam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Adamieta, Adamina, Adda, Addison, Adhamh, Akamu, Atkins
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 189 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1544000 Adam's në Facebook. Pozicioni #35
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore Po emrat boy - Top 100 lituanez emrat - Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore maroken
Komente nga AdamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adam? Voto për emrin tënd