Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Addison

Është emri yt Addison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adam
Djem me tinguj të ngjashëm:Atakan, Aodhagan, Adojan, Aditsan, Adyson, Aodhgan, Adken, Atzema
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adijan, Adoqhina, Adijana, Autjima, Adesina, Atsuhiko Ayano, Adjanna, Adia Syauqia Hasna
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20925 Addison's në Facebook. Pozicioni #3284
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga AddisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Addison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Addison? Voto për emrin tënd