Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aodhgan

Është emri yt Aodhgan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:aodh
Djem me tinguj të ngjashëm:Addison, Atakan, Aodhagan, Adojan, Aditsan, Adyson, Adken, Atzema
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adijan, Adoqhina, Adijana, Autjima, Adesina, Atsuhiko Ayano, Adjanna, Adia Syauqia Hasna
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Aodhgan's në Facebook. Pozicioni #853384
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga AodhganPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aodhgan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aodhgan? Voto për emrin tënd