Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rani

Është emri yt Rani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 197 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 171 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 44015 Rani's në Facebook. Pozicioni #1819
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore ta emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga RaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rani? Voto për emrin tënd