Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leen

Është emri yt Leen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14845 Leen's në Facebook. Pozicioni #4313
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga LeenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leen? Voto për emrin tënd