Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Layna

Është emri yt Layna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2360 Layna's në Facebook. Pozicioni #18182
Kategoritë:Emrat greke - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LaynaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Layna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Layna? Voto për emrin tënd